גנן מומלץ הראשון בגינון

להזמנת גנן:
072-256-9098  

טיפול בעצים

טיפול בעץ חולה

מחפשים טיפול בעצים? אתם במקום הנכון, בחברת הראשון מספקים טיפול בעצים חולים, לפני שנתחיל חשוב שנבין מדוע עץ נהיה חולה, וכיצד ניתן לטפל בו במידת הצורך, במידה ואתם לא מבינים אל תהססו להתקשר לבעל מקצוע מיומן מהצוות של הראשון בגינון לסיוע בנושא עץ חולה.

מהו עץ חולה?

ישנם סוגי עצים רבים, לכל סוג עץ ממש כמו בני האדם יש מחלות שלפעמים לא ניתנות לריפוי, עצים חולים הם מפגע מסוכן לסביבה ובטח עבורכם, עץ חולה זה שעץ שלא יכול לחזק את שורשיו ואז הוא סכנה עבור עוברי אורח ועבורכם, לכן חשוב במידה ואתם רואים שהעץ נהיה חולה ליצור קשר עם בעל מקצוע בתחום הגינון, אנחנו בראשון בגינון נדע לפתור את הבעיה עבורכם.

אז איך מזהים עץ חולה?

לפעמים לא ניתן לזהות ללא ייעוץ מבעל מקצוע מיומן, יחד עם זאת ניתן לראות שהפירות לא במרקם הרגיל שלהם, או שהגזע מחורר, ניתן לפעמים לראות עצים חולים שנפגעים מפני חרקים ותיקנים, במידה וביצעתם ריסוס לאחרונה ואתם רואים סימנים לא טבעיים על העץ, זו גם יכולה להיות סיבה למחלה של העץ, לכל עץ יש את סוגי המחלות שלו ולכן חשוב לזהות את הבעיה בזמן, במידה ואתם מרגישים לא בטוחים ורוצים להתייעץ לגבי מחלה לעץ שלכם, תוכלו להתייעץ איתנו בכל עת.

סוגי העצים בהם אנחנו מטפלים:

  • עצי זית
  • עצי הדר
  • עצי לימון
  • טיפול בעצים בוגרים
  • ייעוץ ללא התחייבות עבור כל סוגי העצים

מהם הפתרונות לעצים חולים?

לפני שמגיעים לפיתרון הבעיה רצוי לדעת מהיכן היא מגיעה, במידה ומדובר על עץ שחולה תקופה ארוכה, אין פיתרון אחר מלבד כריתה או גיזום שלו (גיזום יכול לאפשר לעץ לצמוח מחדש) במידה וצריך לכרות את העץ כנראה שמדובר בפיתרון הקשה ביותר, אנחנו בראשון בגינון מספקים שירותי טיפול בעצים כבר למעלה מ-20 שנים שאנחנו מספקים עבור לקוחותינו פתרונות גינון בכל רחבי הארץ.

להזמנת גנן מקצועי לפיתרון הבעיה של טיפול בעצים רצוי לחייג עכשיו לצוות של הראשון בגינון, חייגו כעת: 072-256-9098

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

נוסף לאחרונה