גנן מומלץ הראשון בגינון

גיזום עצים

מחפשים גיזום עצים? ריכזנו עבורכם את הגננים ובעלי המקצוע הטובים ביותר, המשלבים עבודה איכותית עם שירות יוצא דופן ובעלי ותק רב שנים. כולם עומדים בתו האיכות הנוקשה של המקצוענים, הזמינו עכשיו:

אפשרות להזמנת גוזם עצים עם מחירים משתלמים
כולל גיזום עצים גבוהים או נמוכים תחת החוקים הקיימים
אפשרות להזמנת גוזם עצים מקצועי עם מנוף / בלי מנוף
עובדים בצפון ועד הדרום ובכל רחבי הארץ

גיזום עצים

מדוע גוזמים עצים?

בין אם מדובר על גיזום עצים בגובה ובין אם מדובר על גיזום שיחים, חשוב להבין שיש סיבות וגורמים שונים שמובילים לגיזום של עץ. ניתן לומר שהסיבות מתחלקות לשתיים, כאשר הקבוצה הראשונה היא סיבות בטיחותיות ואילו הקבוצה השנייה היא סיבות של נוף ועיצוב. אם, לדוגמא, אנחנו רואים שענפי העץ קרובים לעמוד חשמל ובצורה כזאת למעשה מסכנים את האזור כולו, אין ספק שתהיה כאן חובת גיזום עצים. בנוסף, בבואנו לענות על שאלה כמו גיזום עצים מתי, אנחנו רואים שגם כאשר חלק מענפיו של העץ חולים, בהחלט יכול להיות שיתבצע גיזום כדי למנוע הדבקה של שאר חלקי העץ ושל העצים האחרים באזור. לעומת זאת, כאשר מדברים על חובת גיזום עצים אי אפשר להזכיר את כל המקרים שבהם הסיבה העיקרית לגזום את העץ, או חלק מענפיו, היא הרצון לעצב את הנוף. במקרה כזה מדובר על העדפה אישית לכל דבר ולכן יש צורך לקבל אישור ולהבין האם גיזום העץ באמת ישפר משהו בנוף, וחלילה, האם הגיזום יפגע בעץ עצמו.

כמה עולה לגזום עץ?

סוג השירות עלות משוערת
גיזום עץ קטן – עד 4 מטר 200-500 ש"ח
גיזום עץ בינוני – עד 6 מטר 500-1000 ש"ח
גיזום עץ גדול – מעל 10 מטר החל מ-1000 ש"ח
פינוי גזם לאחר העבודה בין 1000-3000 ש"ח
גיזום עם מנוף החל מ-600 ש"ח
גיזום בסנפלינג החל מ-1000 ש"ח
עלות שעת עבודה של גוזם עצים בין 350-500 ש"ח בהתאם לאזור המגורים

איך מבצעים גיזום עצים בפועל?

איך מבצעים גיזום עצים בפועל

זה לא משנה אם מדובר על גיזום עצי זית, על גיזום עצי דקל או על גיזום של כל עץ אחר. מה שבטוח זה שצריך להפקיד את המשימה הזאת בידי הטובים ביותר בתחום. ראשית, לא כל אחד יוכל לקבל את האישור לגזום עץ או חלק ממנו ושנית, חשוב גם לדעת איך לבצע את העבודה. בנוסף לכל אלה, כמובן שכאשר מדברים על גיזום של עצים צריך גם ציוד מתאים ולכן, אם אתם יכולים לפנות אל חברה מקצועית שתעשה את הע

בודה הזאת עבורכם, למה לחשוב פעמיים? זה לא משנה אם במקרה הספציפי שלכם אתם רוצים לגזום עץ מסוים רק כי הוא מפריע לכם מבחינת הנוף או שהוא מהווה סכנה בטיחותית. מה שבטוח זה שכדאי יהיה לפנות אל הטובים ביותר בתחום, להראות להם את המצב ולקבל מהם עצה לגבי המשך ההתמודדות עם הנושא. מחפשים חברה טובה שתוכל לשלוח אליכם את אנשי המקצוע שלה לצורך גיזום העץ? רוצים לדעת שעשיתם הכול כדי שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר? אם כך, כדאי לדעת שחברת הראשון בגינון זמינה עבורכם כבר עכשיו. החברה קיימת יותר מ 15 שנה בתחום, כך שזה לא משנה על איזו עבודת גינון מדובר, כי כאן בכל מקרה תהיו תמיד בידיים טובות. בנוסף, החברה גם יכולה להציע לכם שירות בפריסה ארצית ולכן, בין אם תרצו שיגזמו עבורכם עץ בחיפה, בתל אביב או בכל מקום אחר, בחברת הראשון בגינון תקבלו מענה. המחירים כאן נוחים והשירות אדיב ומקצועי, אז למה לחשוב פעמיים לפני שאתם מתקשרים?

 

סוגי עצים לגיזום

סוג העץ מחיר משוער
גיזום עץ זית מחיר רק בטלפון
גיזום עץ לימון מחיר רק בטלפון
גיזום שיחים מחיר רק בטלפון
גיזום עצי פרי מחיר רק בטלפון
גיזום עץ דקל / או עצי דקל מחיר רק בטלפון

 

תוכן עניינים
לקוחות ממליצים
מאמרים נוספים