גנן מומלץ הראשון בגינון

להזמנת גנן:
072-256-9098  

זריעת דשא

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

לאורך שנים הגינה שלכם תמיד נראתה אותו הדבר והחלטתם שעכשיו זה הזמן הנכון לעשות משהו בנידון? אם כך, בהחלט יכול להיות שכל מה שחסר לכם בגינה זה דשא. אומנם זה נכון שהבחירה לשתול דשא חי אינה פשוטה וגוררת תחזוקה קבועה, אך מצד שני, זה יכול להיות תענוג גדול. מה שכן, אם חשבתם לרגע לבצע לבד שתילת דשא, כדאי שתדעו שזה לא באמת מומלץ. בין אם מדובר על זריעת דשא בקיץ ובין אם מדובר על זריעת דשא בחורף, למה שלא תפנו אל הטובים ביותר בענף הזה? המומחים בתחום יוכלו להמליץ לכם על הזמן הטוב ביותר בשנה לעשות זאת ובנוסף, הם יוכלו לבצע בעצמם את זריעת הדשא. בצורה כזאת תוכלו להיות בטוחים שהתוצאה הסופית תהיה יפה יותר, מה שגם מבטיח שהדשא יהיה בריא ויציב יותר.

זריעת דשא

כמה דברים שחשוב לדעת

  • לאחר שתילת הדשא הראשוני אסור לבצע כיסוח דשא לפחות 15-20 ימים עד אשר יגיעו השתילים של הדשא לגובה של לפחות 6-8 ס"מ.
  • מומלץ מאוד! לבצע השקיות קלות בלבד בתקופה הראשונה, לפחות 5 דק' לפחות 5-6 פעמיים ביום.

ממי כדאי להזמין שירות בתחום הזה?

בין אם מדובר על זריעת דשא בגינה ובין אם אתם רוצים להזמין שירותי שתילת דשא בכל מקום אחר, יש טעם לבדוק אל מי אתם מתקשרים. האם החברה שאליה אתם פונים באמת עוסקת בתחום כבר שנים? והאם היא מומלצת? בחברת הראשון בגינון, שקיימת כבר יותר מ 15 שנה, תוכלו לקבל מענה נפלא לכל מה שקשור לא רק לשתילת דשא אלא גם להתקנה של דשא סינטטי. לכן, אם אתם באמת רוצים לשנות את הגינה ולהשקיע בה, למה שלא תתקשרו כבר עכשיו למומחים של הראשון בגינון?

זריעת דשא במחיר נוח

אם חשבתם לרגע שכאשר אתם מזמינים את המומחים לבצע עבודה כמו זריעת דשא בחורף או בקיץ זה יעלה לכם הון, כדאי שתדעו שהיום זה כבר לא כך. היום התחרות בין המומחים שעוסקים בתחום הגינון גדולה ומי שיוצא נשכר מכך זה הלקוח. לכן אתם יכולים להיות בטוחים שאם תתקשרו עוד היום אל חברת הראשון בגינון להזמנת שירותי זריעת דשא, הצעת המחיר שתקבלו תהיה אטרקטיבית במיוחד. אל תדחו את הדברים והזמינו את שירותי החברה עוד היום, כי מה יכול להיות נעים יותר מאשר לשבת בגינה שיש בה דשא פורח וכמה שיותר מטופח?

 

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות אמיתיות

נוסף לאחרונה