גנן מומלץ הראשון בגינון

להזמנת גנן:
072-256-9098  

גיזום עצים

צרו איתנו קשר

תוכן עניינים

גיזום עצים עם מחיר זול

מחפשים גיזום עצים? אתם מקפידים לטפח את הגינה שלכם מזה שנים אך בזמן האחרון היא לא יפה כמו שהיא הייתה בעבר? אחת מהבעיות היא שיש עצים שצריך לגזום ולסדר? אם כך, רגע לפני שאתם מבצעים את העבודה הזאת עצמכם, כדאי שתדעו כמה דברים על התחום. ראשית, גיזום עצים זה לא באמת משהו שהחוק מאפשר לכם לעשות לבד, שכן גיזום עצים בין שכנים, או גיזום בכל מקום אחר, דורש אישורים. למעשה, חוק גיזום עצים קובע שאדם לא יכול לקום ככה סתם בבוקר ולהתחיל לגזום את העץ שמסתיר לו את הנוף, שכן בפועל יש לקבל אישור לעניין הזה. במידה ותפעלו ללא אישור אתם חושפים את עצמכם לקבלת קנסות חמורים ולפגיעה בטבע כולו, אז למה להסתבך?

אפשרות להזמנת גוזם עצים עם מחירים משתלמים
כולל גיזום עצים גבוהים או נמוכים תחת החוקים הקיימים
אפשרות להזמנת גוזם עצים מקצועי עם מנוף / בלי מנוף
עובדים בצפון ועד הדרום ובכל רחבי הארץ
לקבלת הצעת מחיר הרימו טלפון:
072-256-9098

גיזום עצים

מדוע גוזמים עצים?

בין אם מדובר על גיזום עצים בגובה ובין אם מדובר על גיזום שיחים, חשוב להבין שיש סיבות וגורמים שונים שמובילים לגיזום של עץ. ניתן לומר שהסיבות מתחלקות לשתיים, כאשר הקבוצה הראשונה היא סיבות בטיחותיות ואילו הקבוצה השנייה היא סיבות של נוף ועיצוב. אם, לדוגמא, אנחנו רואים שענפי העץ קרובים לעמוד חשמל ובצורה כזאת למעשה מסכנים את האזור כולו, אין ספק שתהיה כאן חובת גיזום עצים. בנוסף, בבואנו לענות על שאלה כמו גיזום עצים מתי, אנחנו רואים שגם כאשר חלק מענפיו של העץ חולים, בהחלט יכול להיות שיתבצע גיזום כדי למנוע הדבקה של שאר חלקי העץ ושל העצים האחרים באזור. לעומת זאת, כאשר מדברים על חובת גיזום עצים אי אפשר להזכיר את כל המקרים שבהם הסיבה העיקרית לגזום את העץ, או חלק מענפיו, היא הרצון לעצב את הנוף. במקרה כזה מדובר על העדפה אישית לכל דבר ולכן יש צורך לקבל אישור ולהבין האם גיזום העץ באמת ישפר משהו בנוף, וחלילה, האם הגיזום יפגע בעץ עצמו.

כמה עולה לגזום עץ?

סוג השירות עלות משוערת
גיזום עץ קטן – עד 4 מטר 200-500 ש"ח
גיזום עץ בינוני – עד 6 מטר 500-1000 ש"ח
גיזום עץ גדול – מעל 10 מטר החל מ-1000 ש"ח
פינוי גזם לאחר העבודה בין 1000-3000 ש"ח
גיזום עם מנוף החל מ-600 ש"ח
גיזום בסנפלינג החל מ-1000 ש"ח
עלות שעת עבודה של גוזם עצים בין 350-500 ש"ח בהתאם לאזור המגורים

איך מבצעים גיזום עצים בפועל?

בזמן גיזום עצים

זה לא משנה אם מדובר על גיזום עצי זית, על גיזום עצי דקל או על גיזום של כל עץ אחר. מה שבטוח זה שצריך להפקיד את המשימה הזאת בידי הטובים ביותר בתחום. ראשית, לא כל אחד יוכל לקבל את האישור לגזום עץ או חלק ממנו ושנית, חשוב גם לדעת איך לבצע את העבודה. בנוסף לכל אלה, כמובן שכאשר מדברים על גיזום של עצים צריך גם ציוד מתאים ולכן, אם אתם יכולים לפנות אל חברה מקצועית שתעשה את הע

בודה הזאת עבורכם, למה לחשוב פעמיים? זה לא משנה אם במקרה הספציפי שלכם אתם רוצים לגזום עץ מסוים רק כי הוא מפריע לכם מבחינת הנוף או שהוא מהווה סכנה בטיחותית. מה שבטוח זה שכדאי יהיה לפנות אל הטובים ביותר בתחום, להראות להם את המצב ולקבל מהם עצה לגבי המשך ההתמודדות עם הנושא. מחפשים חברה טובה שתוכל לשלוח אליכם את אנשי המקצוע שלה לצורך גיזום העץ? רוצים לדעת שעשיתם הכול כדי שהעבודה תתבצע על הצד הטוב ביותר? אם כך, כדאי לדעת שחברת הראשון בגינון זמינה עבורכם כבר עכשיו. החברה קיימת יותר מ 15 שנה בתחום, כך שזה לא משנה על איזו עבודת גינון מדובר, כי כאן בכל מקרה תהיו תמיד בידיים טובות. בנוסף, החברה גם יכולה להציע לכם שירות בפריסה ארצית ולכן, בין אם תרצו שיגזמו עבורכם עץ בחיפה, בתל אביב או בכל מקום אחר, בחברת הראשון בגינון תקבלו מענה. המחירים כאן נוחים והשירות אדיב ומקצועי, אז למה לחשוב פעמיים לפני שאתם מתקשרים?

 

סוגי עצים לגיזום

סוג העץ מחיר משוער
גיזום עץ זית מחיר רק בטלפון 072-256-9098
גיזום עץ לימון מחיר רק בטלפון 072-256-9098
גיזום שיחים מחיר רק בטלפון 072-256-9098
גיזום עצי פרי מחיר רק בטלפון 072-256-9098
גיזום עץ דקל / או עצי דקל מחיר רק בטלפון 072-256-9098

 

להזמנת גוזם עצים מקצועי עם מחירים נדירים ומקצועיות חסרת פשרות, חייגו כעת: 072-256-9098

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

המלצות אמיתיות

נוסף לאחרונה