גנן מומלץ הראשון בגינון

המכשירים המתקדמים ביותר לניקיון החצר והבית

מחפשים מכשירים מתקדמים לניקיון החצר והבית? ריכזנו עבורכם את הגננים ובעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום, המשלבים עבודה איכותית ומקצועית עם שירות יוצא דופן ובעלי ותק רב שנים. כולם עומדים בתו האיכות הנוקשה של ה"מקצוענים",
הזמינו עכשיו:

[search_professionals_city category="gardners"]

לניקיון איכותי של החצר: מכונת טאוט

סביר להניח שפגשת אותה ברחוב ולא תמיד הבנתם מה תפקידה של המכונה המשונה הזו, אבל מכונת טאוט היא כלי חשוב ושימושי מאוד שמאפשר לנו לטאטא בקלות כל משטח. היא חזקה ועוצמתית, והיא יכולה להתאים למגוון רחב של צרכים ושימושים. לחצר בבית הפרטי תתאים מכונה קטנה יחסית, של 650 סמ"ק, והיא עושה את העבודה לא רק בחצר כמובן, אלא גם בגישה אל הבית ואפילו ברחוב עצמו. הלכלוך מצטבר במיכל ייחודי והעבודה נעשית קלה במיוחד. מכונות גדולות יותר, של 750 ס"מ או 40 ליטר למשל, מתאימות יותר לעסקים, למדרכות ולשטחים גדולים יותר, עם כמות משמעותית יותר של לכלוך. תוכלו ללמוד עוד על המכונה הנהדרת הזו באתר http://karcher-shelldan.co.il.

לניקיון איכותי של החצר מכונת טאוט

 

למרפסת ולבית: מכונת שטיפה בלחץ

עוד מכשיר עוצמתי מאוד הוא המכשיר הזה, וחברות הניקיון המובילות כבר זיהו את היתרונות הרבים שיש לו להציע. הרעיון שעומד מאחורי מכונת השטיפה פשוט למדי: לחץ המים וכוח הקיטור מאפשרים ניקוי חזק ויסודי מאוד. זוהי הסיבה לכך שהמכונה נמצאת בשימוש על ידי גננים, אנשי שיפוצים, קבלנים, חברות ניקיון ומנקי מכוניות. גם בעלי עסקים נעזרים בה, למשל במפעל הגדול או במסעדה שזקוקה לניקיון יסודי באופן קבוע. בנוסף, גם בעלי בתים נהנים מהתועלת הרבה של המכשיר, זה שמאפשר להם לנקות את הבית ואת סביבת המגורים כולה – בקלות וביעילות רבה.

למרפסת ולבית_ מכונת שטיפה בלחץ

 

מגוון רחב של שואבי אבק

אנחנו לא מדברים על שואב האבק הקלאסי, עם מיכל השאיבה הקטן והמוט שתצטרכו לנווט במומחיות רבה בין הספות והפאנלים. בתחום הזה אנחנו רואים התעוררות של ממש, ויש היום המון חלופות נהדרות שעושות את העבודה ומתאימות למגוון רחב של שימושים. השואב הרובוטי יחסוך לכם זמן יקר מאוד בניקוי הפרקטים והריצוף, והוא יעשה את זה בזמן שתנוחו עם ספל קפה והספר האהוב עליהם. שואב אבק יבש-רטוב יעזור לכם לשאוב לא רק לכלוך יבש אלא נוזלים, ועוד לא הזכרנו את השואב האלחוטי שמתאים לבית, למשרד, לחנות ולכל מקום שבו חשוב לכם לשמור על הניקיון באופן קבוע, בלי לעבוד קשה כל כך.

מגוון רחב של שואבי אבק

תוכן עניינים
לקוחות ממליצים
מאמרים נוספים

[search_professionals_city category="gardners"]