גנן מומלץ הראשון בגינון

להזמנת גנן:
072-256-9098  

המכשירים המתקדמים ביותר לניקיון החצר והבית

מכשירים לניקיון החצר

סביבת המגורים שלכם בוודאי חשובה לכם, ואתם משקיעים לא מעט זמן ומשאבים בסידור, בניקיון וביצירת מרחב שיהיה לכם כיף לבלות בו כל דקה פנויה. אלא שבמקום הציוד הפשוט והבסיסי שאפשר לקנות בכל מכולת שכונתית, יש כמה מכשירים מקצועיים ואיכותיים שמשיגים תוצאות מעולות – ועושים את זה בזמן קצר הרבה יותר.

לניקיון איכותי של החצר: מכונת טאוט

סביר להניח שפגשת אותה ברחוב ולא תמיד הבנתם מה תפקידה של המכונה המשונה הזו, אבל מכונת טאוט היא כלי חשוב ושימושי מאוד שמאפשר לנו לטאטא בקלות כל משטח. היא חזקה ועוצמתית, והיא יכולה להתאים למגוון רחב של צרכים ושימושים. לחצר בבית הפרטי תתאים מכונה קטנה יחסית, של 650 סמ"ק, והיא עושה את העבודה לא רק בחצר כמובן, אלא גם בגישה אל הבית ואפילו ברחוב עצמו. הלכלוך מצטבר במיכל ייחודי והעבודה נעשית קלה במיוחד. מכונות גדולות יותר, של 750 ס"מ או 40 ליטר למשל, מתאימות יותר לעסקים, למדרכות ולשטחים גדולים יותר, עם כמות משמעותית יותר של לכלוך. תוכלו ללמוד עוד על המכונה הנהדרת הזו באתר http://karcher-shelldan.co.il.

למרפסת ולבית: מכונת שטיפה בלחץ

עוד מכשיר עוצמתי מאוד הוא המכשיר הזה, וחברות הניקיון המובילות כבר זיהו את היתרונות הרבים שיש לו להציע. הרעיון שעומד מאחורי מכונת השטיפה פשוט למדי: לחץ המים וכוח הקיטור מאפשרים ניקוי חזק ויסודי מאוד. זוהי הסיבה לכך שהמכונה נמצאת בשימוש על ידי גננים, אנשי שיפוצים, קבלנים, חברות ניקיון ומנקי מכוניות. גם בעלי עסקים נעזרים בה, למשל במפעל הגדול או במסעדה שזקוקה לניקיון יסודי באופן קבוע. בנוסף, גם בעלי בתים נהנים מהתועלת הרבה של המכשיר, זה שמאפשר להם לנקות את הבית ואת סביבת המגורים כולה – בקלות וביעילות רבה.

מגוון רחב של שואבי אבק

אנחנו לא מדברים על שואב האבק הקלאסי, עם מיכל השאיבה הקטן והמוט שתצטרכו לנווט במומחיות רבה בין הספות והפאנלים. בתחום הזה אנחנו רואים התעוררות של ממש, ויש היום המון חלופות נהדרות שעושות את העבודה ומתאימות למגוון רחב של שימושים. השואב הרובוטי יחסוך לכם זמן יקר מאוד בניקוי הפרקטים והריצוף, והוא יעשה את זה בזמן שתנוחו עם ספל קפה והספר האהוב עליהם. שואב אבק יבש-רטוב יעזור לכם לשאוב לא רק לכלוך יבש אלא נוזלים, ועוד לא הזכרנו את השואב האלחוטי שמתאים לבית, למשרד, לחנות ולכל מקום שבו חשוב לכם לשמור על הניקיון באופן קבוע, בלי לעבוד קשה כל כך.

תוכן עניינים

צרו איתנו קשר

לקוחות ממליצים

נוסף לאחרונה