גנן מומלץ הראשון בגינון

שתילת עצים

מחפשים שתילת עצים? ריכזנו עבורכם את הגננים ובעלי המקצוע הטובים ביותר, המשלבים עבודה איכותית עם שירות יוצא דופן ובעלי ותק רב שנים. כולם עומדים בתו האיכות הנוקשה של המקצוענים, הזמינו עכשיו:

שתילת עצים בוגרים וצעירים

מחפשים שתילת עצים? אתם במקום הנכון!
אנחנו בחברת "הראשון בגינון" מספקים שירותי שתילת כל סוגי העצים כולל הדרכה מלאה על מנת שתוכלו לתחזק את העץ בצורה הטובה ביותר בגינה או במרפסת שלכם.

שתילת עצים בוגרים וצעירים

איזה סוגי עצים ניתן לשתול בישראל?

ישנם המון אפשרויות עבור שתילת עצים זה לא חייב להיות דווקא בטו בשבט, אפשר לעשות את זה בחורף או בקיץ (תלוי בסוגי העצים השונים) כיום ניתן לשתול כמעט את כל סוגי העצים בין אם מדובר בעצים בוגרים או עצים צעירים, אנחנו מספקים את שירותי נטיעת העצים שלנו כבר למעלה מ-15 שנים בכל רחבי הארץ החל מהצפון ועד הדרום, ונשמח להציע לכם אפשרות של שתילת עצים עם מחירים נוחים ועם אפשרות לביצוע גם מהיום למחר בחלק מהמקומות בישראל.

שתילת עצים – מחיר וסוגי העצים

סוג העץ עלות
עץ פומלה מחירי מבצע מיוחדים לשתילת עצי פומלות
עץ תאנה מחירים מיוחדים לשתילת עצי תאנה
עץ תפוח עצי תפוח במחירים נוחים
עץ דקל שתילת עצי דקל במחירים הכי משתלמים בישראל
עצי פרי ללא שמש אפשרות לכל סוגי עצי הפרי ללא שמש
עץ לימון מגוון עצי לימון לבחירה
עץ תות מגוון עצי תות לבחירה
כל סוגי העצים לפרטים נוספים
שתילת עצים צעירים החל מ-150 ש"ח בלבד
שתילת עצים בוגרים החל מ-250 ש"ח בלבד
מגוון עצי פרי במחירים נוחים החל מ-380 ש"ח בלבד

האם כל אחד יכול לגדל עצי פרי?

כן, במידה ויש לכם גינה מתאימה לצורך כך ויש שמש אז אין סיבה שלא, עליכם להבין שתחזוק של עצי פרי הוא קריטי, עץ שלא יהיה לו שמש או לא יקבל את המנה השבועית של המים שלו יכול תוך זמן קצר מאוד לא לתת את התפוקה שלו ולכן חשוב להזמין גנן מקצועי שיגיע לתחזק את הגינה על בסיס קבוע יאפשר לכם לצמוח בצורה טבעית ולתת לכם את התפוקה הטבעית שלו, עץ שמקבל את מנת השמש ואת מנת המים השבועית או החודשית שלו יספק לכם פירות נפלאים בחודשי הקיץ או החורף בהתאם לעץ אותו תשתלו.

האם גם אני יכול לשתול עצים?

בעיקרון על מנת לשתול עצים עליכם לדעת כיצד להכין את מערכת ההשקייה ולהכין את הקרקע לשתילת העץ, במידה ויש לכם את הידע הבסיסי זה כנראה לא יספיק לכם על מנת להבטיח את איכות העבודה, לנו יש את הניסיון הגדול ביותר בשתילת כל סוגי העצים בישראל על מנת להעניק לכם את השירות הטוב ביותר אנחנו נשמח להגיע אליכם ולראות את המקום בו תרצו לבצע את השתילה, אנחנו מבטיחים לכם מחירים נוחים מאוד לשתילת כל סוגי העצים וגם מחיר זול עבור שתילת עצים בכמות גדולה יותר מאשר 2-3 עצים בגינה.