גנן מומלץ הראשון בגינון

7 רשתות להרחקת יונים שיראו טבעי בגינה

נמאס לכם שיונים הורסות לכם את הגינה ומשאירות לכלוך בכל מקום? יונים יכולות להוות מטרד ולגרום נזק לצמחים ולגינה  שלכם. עם זאת, אתם לא צריכים להיות אכזריים או אלימים, ניתן לפתור את המטרד בצורה פשוטה ואנושית כדי להרחיק אותן. להלן 7 סוגי רשתות שיכולות להרחיק יונים ביעילות ולהשתלב בצורה חלקה עם הגינה שלכם.

 

רשתות חשמליות

אחת הדרכים היעילות ביותר להרחיק יונים מהגינה שלכם היא באמצעות רשתות חשמליות. רשתות אלו עשויות מניילון או פוליאתילן ומצוידות במטען חשמלי במתח נמוך שיונים לא מרגישות איתו בנוח. המטען אינו מזיק לציפורים, אך הוא יוצר תחושה לא נעימה שתרתיע אותן מלנחות ברשת. רשתות חשמליות הן גם עמידות לאורך זמן, מה שהופך אותן להשקעה מצוינת עבור הגינה שלכם. אנחנו ממליצים לכם להתייעץ עם מומחים כמו החברה -"אין יונים" כדי לבחור את הרשת המתאימה לכם ביותר.

רשתות חשמליות

 

רשתות אופקיות

רשתות אופקיות הן דרך יעילה נוספת להרחקת יונים. רשתות אלו נמתחות אופקית לאורך מדפים, גגות ואזורים אחרים שבהם יונים אוהבות להתיישב. הרשת יוצרת מחסום פיזי שיונים לא יכולות לעבור, ומונעת מהן לנחות על השטח. גם רשתות אופקיות קלות להתקנה וניתן להתאים אותן למידות הספציפיות של הגינה שלכם.

רשתות אופקיות

 

רשתות עם רוכסן

רשתות רוכסן הן סוג נוסף של רשתות שניתן להשתמש בהן להרחקת יונים. רשתות אלו עשויות מחומר חזק ועמיד וניתנות לפתיחת רוכסן וסגירה בקלות לגישה לגינה שלכם. הן גם קלות להתקנה ולהסרה, מה שהופך אותן לאופציה מצוינת לשימוש עונתי או זמני.

רשתות עם רוכסן

 

רשתות שקופות

רשתות שקופות הן אופציה מצוינת להרחקת יונים מהגינה תוך שמירה על נוף ללא הפרעה. רשתות אלו עשויות מחומר שקוף או שקוף שכמעט אינו נראה בעת התקנתן, מה שהופך אותן לבחירה מצוינת עבור גינות עם נוף יפה.

רשתות שקופות

רשתות נשלפות

רשתות נשלפות הן סוג נוסף של רשתות שניתן להשתמש בהן להרחקת יונים. רשתות אלו ניתנות להארכה וקיצור בקלות לפי הצורך, מה שהופך אותן לאופציה מצוינת עבור גינות עם הרבה תנועה רגלית. הן גם קלות מותקנות ומוסרות בקלות מירבית כך שהן גם מצויינות לשימוש זמני.

רשתות נשלפות

 

רשתות נירוסטה

רשתות נירוסטה הן אופציה ברמה תעשייתית להרחקת יונים מהגינה שלכם. רשתות אלו עשויות מחומר חזק ועמיד שלא יחליד.הן  אופציה מצוינת לשימוש חיצוני.

רשתות נירוסטה

 

רשתות סיבים טבעיים

רשתות סיבים טבעיים הן עוד אפשרות מצוינת להרחקת יונים מהגינה שלכם. רשתות אלו עשויות מחומרים טבעיים כמו יוטה או קנבוס והן אופציה ידידותית יותר לסביבה. זו אופציה מצוינת לשימוש חיצוני.

רשתות סיבים טבעיים

 

לסיכום

ישנם סוגים רבים של רשתות שיכולות להרחיק יונים ביעילות ולהשתלב בצורה חלקה עם הגינה שלכם. רשתות חשמליות, רשתות אופקיות, רשתות רוכסן, רשתות שקופות, רשתות נשלפות, רשתות נירוסטה ורשתות סיבים טבעיים הן חלק מהאפשרויות שתוכלו לבחור מהן. על ידי בחירת סוג הרשת מתאים לגינה שלכם, אתם יכול להרחיק יונים מבלי לוותר על היופי של הגינה שלכם.

תוכן עניינים
לקוחות ממליצים
מאמרים נוספים
שעוני גברים

פעם היינו משתמשים במיקומה של השמש כדי לקבל איזה מושג לגבי כמה זמן עבר מאז שקמנו וכמה ממנו עוד נשאר לנו עד שנלך לישון. כיום,

קרא עוד »

[search_professionals_city category="gardners"]