גנן מומלץ הראשון בגינון

7 יתרונות בהשכרת כלי גינון

כל מי שקנה ​​כלים או ציוד לצורך עבודה או פרויקט יודע כמה נכנס לרכישה כזו. אולי זו עבודה חד פעמית ולאחר מכן, הכלי או הציוד יישבו במוסך שלכם ויתפסו מקום. אולי ביצעתם את הרכישה והייתם מרוצים מהציוד שלכם, עד שבסופו של דבר נאלצתם לשלם עבור חלק שקשה למצוא, נתקלתם בקשיים של תיקונים או תחזוקה. למרות שחשוב להחזיק כלים וציוד מסוימים בהישג יד, רכישת אחרים עלולה להוביל להוצאות נוספות ולטרדות מיותרות שהשכרה מקלה. הנה רשימה של כמה מהיתרונות המובילים של בחירה לשכור במקום לקנות! בין אם אתם קבלנים או בעלי בית הזקוקים לכלי לפרויקט, היתרונות האלו עשויים לשכנע אתכם להשכיר ציוד כלי גינון.

7 יתרונות בהשכרת כלי גינון

 

היתרונות בהשכרת כלי גינון על פני קנייה

 1. עלות נמוכה בהרבה או ללא עלות עבור תיקון או תחזוקה
  החל מסננים, שמנים ספציפיים, להבים וזמן עבודה, תחזוקת כלי או מכונה עשויה להיות יקרה. עלויות אלו מסתכמות ללא ערובה שכלי הגינון יחזיק מעמד. כלים וציוד מסוימים עדיין ידרשו תחזוקה מסוימת על ידי לקוח, עם זאת, זו לא עלות חוזרת עבורכם, מכיוון שאתם עושים זאת רק במסגרת הזמן של השימוש בהשכרה שלכם.
 2. בלאי
  כמו בכל דבר שנרכש, ככל שחלף יותר זמן, הערך שלו יורד. כאשר אתם משכירים ציוד של כלי גינון, אינכם צריכים לדאוג לבלאי שיעבור על כלי הגינון כי הם לא שלכם.
 3. אחסון
  אז, רכשתם את הציוד האדיר הזה. עכשיו איפה תשימו את זה? לפעמים אנחנו לא חושבים על האחסון בעת ​​רכישה כזו. השכרה מסירה את החשש הזה, שכן אתם יכולים להשתמש בציוד או במכונות במשך הזמן הדרוש וחברת ההשכרה אחראית לאחסן אותם לאחר השלמת הפרויקט שלכם.
 4. עלויות אחריות
  ברגע שביצעתם רכישה יקרה עבור מכונה, אתה בהחלט לא רוצים להסתכן שהיא תישבר ושלא תהיה לה אחריות. זה עלול להוביל לכך שתצטרכו להשקיע מכיסכם כדי לרכוש אותו מחדש אם יקרה משהו. זהו יתרון נוסף של השכרה.
 5. סיכון נמוך
  קבלנים שביצעו רכישת מכונות וכלים חייבים לשקול את הסיכון והעלות הכרוכים בכך. בדרך כלל יש לרכוש ביטוח כדי להפחית את הסיכון שיש אנשי צוות שישתמשו בו ועלולים לגרום נזק למכונה שלכם. בהשכרה, העלות של זה נמוכה משמעותית.
 6. ליווי וייעוץ
  אם אתם גננים מתחילים או כמו שנקרא טירונים למשימה החדשה שעל הפרק, חברת השכרת כלי גינה יכולה לעזור לייעץ לכם מהו הציוד המתאים ביותר לעבודה שלכם וגם להראות לכם כיצד להשתמש בו בחלק מהמקרים.
 7. עלות
  רכישת כלי גינה יכולה להיות יקרה, מכסחת ישיבה הגונה תגיע בקלות לאלפי שקלים, העלות של כלי חיתוך גדר חיתוך וגוזזים יכולה להיות כמה מאות שקלים.

היתרונות בהשכרת כלי גינון על פני קנייה

 

לסיכום

אם אינכם חברת גינון גדולה השכרת כלי גינון הוא הפתרון המושלם עבורכם.

תוכן עניינים
לקוחות ממליצים
מאמרים נוספים