גנן מומלץ הראשון בגינון

4 מחלות כרוניות שקנאביס רפואי יכול להקל 

מי שמכירים את סגולות הקנאביס הרפואי, יודעים כי הן מקלות על חולים במחלות כרוניות שונות. יצאנו לפגוש חולים שעושים שימוש קבוע בקנאביס רפואי כדי לבדוק אחת ולתמיד מהן המחלות הכרוניות שקנאביס רפואי מקל עליהן באופן משמעותי. בסופו של דבר חזרנו עם 4 מחלות נפוצות שאתם צריכים להכיר מקרוב. הישארו אתנו ותגלו מהן.

 

המחלה הכרונית ה – 1 שקנאביס רפואי מקל בתסמינים שלה: סרטן

אי אפשר לכתוב מדריך מקיף שעוסק בקנאביס רפואי ובסגולות שלו מבלי לציין את מחלת הסרטן. לעיתים נדמה כי השם השני שלה הוא קנאביס רפואי. שכן, אנשים רבים שסובלים ממחלה זו צורכים קנאביס רפואי שמקל על התסמינים של המחלה. כל אחד חווה את המחלה אחרת, אך הכאבים שתוקפים את הגוף הם זהים למרבית החולים. הקנאביס הרפואי מביא להקלה משמעותית בכאבים אלו ומאפשר לחולים להימנע מצריכה של תרופות.

קנאביס רפואי

 

המחלה הכרונית ה – 2 שקנאביס רפואי מקל בתסמינים שלה: טורט

בשנים האחרונות ישנה עלייה במודעות בכל הנוגע לתסמונת הטורט. אם טרם שמעתם עליה, כדאי שתדעו שמדובר בתסמונת שגורמת לאנשים לסבול מטיקים שונים. הטיקים הללו עשויים לבוא לידי ביטוי בכל מיני דרכים, למשל:

  • תנועות ידיים
  • תנועות ראש
  • קללות ועוד

אם ראיתם מישהו שמבצע תנועות לא רצוניות שחוזרות על עצמן, כדאי שתדעו שהוא כנראה סובל מטורט. מי שלוקים במחלה כרונית זו וצורכים קנאביס רפואי באופן קבוע ציינו בפנינו כי התנועות הלא רצוניות פחתו באופן משמעותי. מדובר בעובדה חשובה שיש להכיר בה, כי עד לפני כמה שנים אמרו שאין משהו שיכול להקל על הסובלים מטורט.

 

המחלה הכרונית ה – 3 שקנאביס רפואי מקל בתסמינים שלה: פיברומיאלגיה

פיברומיאלגיה ידועה כמחלה כרונית קשה. שכן, היא גורמת לכאבים עזים בשרירים ועשויה להביא לא פעם למצב של חוסר תפקוד. חולים רבים שמכירים את המחלה מקרוב ציינו בפנינו כי הם צורכים שמן קנאביס על בסיס קבוע. עובדה שמאפשרת להם להפחית את עצמת הכאב ולהרגיש לרגע כמו אדם מן המניין.

קנאביס רפואי

המחלה הכרונית ה – 4 שקנאביס רפואי מקל בתסמינים שלה: דלקות פרקים

מי שסובלים מדלקות פרקים יודעים כי מדובר בכאב משתק. כזה שעשוי להוביל לאי יכולת לזוז ולתפקד. כאמור, ערכנו בירור עם כמה אנשים שסובלים ממחלה זו בשנים האחרונות. הבירור הזה גילה לנו כי קנאביס רפואי מביא להקלה משמעותית. ראוי לציין כי אפשר לצרוך את הקנאביס באמצעות שמן או תפרחות, העיקר לצרוך אותו ברגעי הכאב, כדי להביא להקלה.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת מהן 4 המחלות הכרוניות שקנאביס רפואי יכול להקל עליהן. כעת, יש בידיכם את כל המידע, כך שנותר לכם רק להעביר אותו הלאה לאנשים שסובלים ממחלות אלו וטרם השתמשו בקנאביס רפואי מסיבה כלשהי.

קנאביס רפואי

תוכן עניינים
לקוחות ממליצים
מאמרים נוספים