גנן מומלץ הראשון בגינון

4 טיפים לזוגות שמתכננים חתונה

לא צריך להיות מומחה גדול, בשביל לדעת שתכנון חתונה זה עניין מורכב. שכן, מדובר בהליך שמצריך התנהלות נכונה לכל אורך הדרך. מדריך זה יציג את 4 הטיפים החשובים שיקלו על התכנון ויאפשרו לכל זוג להיכנס לחופה בשמחה וברוגע. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתפיקו חתונה מושלמת שכולם ידברו עליה.

 

טיפ ראשון: תערכו תיאום ציפיות

עליכם לערוך תחילה תיאום ציפיות. שכן, הליך זה יבטיח שתתכננו חתונה בקלות וללא כאב ראש. נסביר שתצטרכו לשבת יחד על כוס קפה בסלון ולספר לצד השני איך אתם רוצים שהחתונה תיראה. יש זוגות שמגלים בשלב ראשוני זה שכל אחד מהם רואה את החתונה אחרת.

צד אחד רוצה למשל חתונה גדולה עם הרבה מוזמנים, בעוד השני מעדיף חתונה בחצר הבית עם משפחה וחברים. אל תילחצו אם תגלו שיש ביניכם פערים. שכן, מדובר בעניין מוכר שניתן לגשר עליו תוך זמן מה.

חֲתוּנָה

טיפ שני: תחלקו ביניכם את המטלות

הגעתם למסקנות בנוגע למקום האירוע ומספר המוזמנים שלכם? מצוין! אם כך, זה הזמן לבצע חלוקה ברורה של מטלות. כך כל אחד מכם יוכל לשאת בעול התכנון, כדי שהאחר לא יצטרך לקחת את הכול על כתפיו. בשלב זה עליכם לערוך קובץ מסודר עם טבלה ובו תכתבו מה כל אחד עושה.

למשל, בת הזוג צריכה ליצור קשר עם מקומות לשבת חתן, כדי שניתן יהיה לדעת אילו מלונות ובתי אירוח פנויים בתאריך המבוקש, בזמן שבן הזוג יצור קשר עם אולמות אירועים.

 

טיפ שלישי: תבחרו מילת קוד

אתם עשויים למצוא את עצמכם מתווכחים במהלך תכנון החתונה וזה טבעי. חשוב שתהיו רגועים לנוכח תרחיש זה ותבינו שיש לכם דרך לצאת מזה בקלות. ההמלצה שלנו היא לבחור מילת קוד שתשמש אתכם ברגעי לחץ. זו תעביר לשניכם מסר שאתם צריכים לעצור לרגע, לנשום ולהירגע.

כך שאם בת הזוג לא מצאה מקומות לשבת חתן שפנויים לאחר החתונה והיא הגיעה נסערת, בן הזוג יוכל להשתמש במילת הקוד ולעזור לה להתמקד ולהירגע, רגע לפני שבודקים איך ניתן לפתור את הבעיה.

 

טיפ רביעי: תאצילו סמכויות

אתם יכולים לתכנן את החתונה שלכם ביחד, אך תשימו לב שאתם משאירים מקום לאחרים. שכן, כך תוכלו להפחית מכם את העומס ולאפשר לבני המשפחה לסייע לכם. ניתן למשל לבקש מאח או אחות שילוו אתכם ביום החתונה, כדי שיהיה מי שידאג לכם לכל דבר ועניין. חברה טובה יכולה למשל לקחת אחריות על השולחנות וליידע את מקום האירוח במידה ותיתקל בבעיה.

 

לסיום

אלה היו 4 הטיפים שמותאמים לזוגות שמתכננים חתונה בקרוב. מי שיישמו אותם יוכלו להגיע ליום החתונה ברוגע ובידיעה שהכול סודר מראש. נזמין אתכם להעביר את המידע שהוצג כאן לאחרים, כדי שגם הם יוכלו לתכנן את החתונה שלהם על הצד הטוב ביותר.

זוגות שמתכננים חתונה

תוכן עניינים
לקוחות ממליצים
מאמרים נוספים
שעונים מומלצים לנשים

בחירת שעון לנשים יכולה להיות משימה מאתגרת כיוון שיש מגוון עצום של דגמים וסגנונות זמינים בשוק. כדי לעזור לכן לנווט בים האפשרויות הרחב הזה, הכנו

קרא עוד »