גנן מומלץ הראשון בגינון

3 פריטים שכל גינה טובה חייבת!

תקופת הקורונה וההסתגרות בבתים שהיא כפתה עלינו, המחישה לרבים כמה חשוב שיהיה לנו מרחב משלנו שבו אפשר להתאוורר ולנשום. לכן אין פלא שהחלום הישראלי לבית עם גינה פרטית רק הפך לפופולארי עוד יותר. רבים מבינים כיום שגינה היא נכס אדיר שאי אפשר בכלל לכמת אותו בשום מחיר. הביקוש לבית עם גינה צמודה רק הולך ועולה, והאמת היא שבצדק. גינה צמודה היא פשוט תוספת עצומה לבית. היא מאפשרת לנו להתאוורר, מאפשרת לילדים שלנו מרחב בטוח למשחקים והוצאת אנרגיה, ומאפשרת לנו גם לארח חברים ובני משפחה רבים.

 

הפריטים שפשוט חייבים להיות בכל גינה:

הכנו לכם כאן רשימה קצרה של 3 פריטים שאם יש לכם גינה, הם פשוט חייבים להיות בה. בחרנו בכוונה דברים פשוטים יחסית שלא מאוד קשה להתקין. אחרי שתתקינו אותם תבינו שההשקעה היתה שווה כל שקל.

פרגולה – פרגולה בחצר היא תוספת שמשדרגת את החצר בצורה שקשה לדמיין. קודם כל יש לכם פינה נחמדה שמוגנת מפני גשם או שמש, כך שתוכלו להיות בחצר גם כשמזג האוויר לא ממש מושלם. בפרגולה תוכלו להציב פינת ישיבה ולהפוך אותה למוקד של החצר. אם זה לקפה של אחרי צהריים מול השקיעה, לארוחות חג גדולות עם חברים או בני משפחה, או סתם על האש עם החברה מהצבא. את כל אלו תוכלו לעשות בלי להכניס את הרעש, הבלגאן, והלכלוך הביתה.

גגון כניסה – גגון כניסה קטן מעל דלת הכניסה לבית שלכם הוא דבר בסיסי. דלת הכניסה לבית שלנו היא הדבר הראשון שכל בן אדם שמגיע אלינו הביתה רואה, וכמו שאתם כבר בטח יודעים, אי אפשר לתקן רושם ראשוני. אנו בטוחים שבחרתם לבית שלכם דלת יפה ומעוצבת שמשתלבת מצוין בבית ומשקפת היטב את הסגנון העיצובי שלכם. אבל הבעיה היא שהדלת הזו חשופה לכל פגעי מזג האוויר: גשם, שמש, רוחות. אתם לא מאמינים עד כמה מזג האוויר משפיע על הדלת ופוגע בה. בלי הגנה הדלת תיראה מהר מאוד ישנה ובלויה, וההשקעה הכספית והעיצובית שלכם תרד לטמיון. גגון כניסה יגן על הדלת ויפחית את נזקי מזג האוויר, כך שהיא תחזיק מעמד הרבה יותר זמן והכניסה לבית שלכם תישאר מרשימה.

טרמפולינה – אם יש לכם ילדים קטנים, אתם בטח יודעים שיש להם כמויות בלתי נגמרות של אנרגיות ומרץ. אנו רוצים שהילדים שלנו יוכלו להוציא את האנרגיות שלהם ולא יישארו תקועים מול המסכים, אבל לא תמיד יש לנו זמן לצאת איתם לגינה ולשמור עליהם. טרמפולינה היא מתקן שהילדים שלכם פשוט לא יעזבו. היא יכולה לספק להם שעות ארוכות של הנאה וכיף, וכל זה בתוך המרחב המוגן של הבית, כאשר אתם יכולים להיות בראש שקט.

הפריטים שפשוט חייבים להיות בכל גינה

 

סיכום

אם יש לכם גינה, תשקיעו בה ותפתחו אותה. לא חבל?

תוכן עניינים
לקוחות ממליצים
מאמרים נוספים