גנן מומלץ הראשון בגינון

3 סוגי הלוואות שכדאי להכיר

מומחים בתחום הפיננסים יוכלו להעיד שבלון, גרייס וגמ"ח הן לא מילים אקראיות שנזרקות לאוויר במהלך משחק "ארץ עיר", אלא שמות של הלוואות שכל אחד חייב להכיר. מדריך זה עולה לאתר, כדי להעלות את המודעות לנושא ולהציג בפניכם את כל המידע הרלוונטי שיוביל לבחירה בהלוואה המתאימה לכם. הישארו כאן ותצאו עם האינפורמציה העדכנית בנושא.  

 

הלוואת גרייס

בחרנו לפתוח את המדריך בהצגת ההלוואה הנפוצה ביותר, הלוואת גרייס. זו מאפשרת לשלם בשלב הראשוני את הריביות של ההלוואה. לאחר זמן מה (בסיום תקופת הגרייס) צריך לשלם את הקרן והריבית יחד באמצעות תשלומים חודשיים שנקבעו מראש מול הגורם המלווה.

 

הלוואת גמ"ח

פסקה זו תציג בפניכם הלוואה חשובה שכל אחד צריך להכיר, הלוואת גמ"ח (גמילות חסדים). זו ניתנת לאנשים שמצאו את עצמם בקושי כלכלי, כך שהם זקוקים לסכום גבוה של כסף שיינתן להם במכה אחת. חשוב לציין שאין מדובר בהלוואה רגילה. שכן, ניתן להחזיר אותה בתשלומים וללא ריבית כלל. לחצו על הקישור הבא אם תרצו לבדוק את זכאותכם לקבלת ההלוואה המבוקשת: https://www.dmb.co.il. שכן, אתר זה מספק את המידע הרלוונטי לכל דורש.

אדם לוקח הלוואה

היתרונות בהלוואת גמ"ח

יודעי דבר בתחום ההלוואות, יוכלו לציין בפניכם את היתרונות הרבים שבאים לידי ביטוי בהלוואת הגמ"ח. מדובר לצורך הדוגמא בהיעדר הריבית. זהו יתרון משמעותי שלא תוכלו למצוא בהלוואות אחרות. שכן, סכום הכסף שניתן לכם בהלוואה זו נחשב לסוג של פיקדון. כך שתוכלו להחזיר אותו בסופו של דבר, מבלי להוסיף שקל. לצד זאת, ההלוואה ניתנת בקלות יחסית, משום שהיא מותאמת לאנשים עם מצב כלכלי מורכב שזקוקים לה באופן מידי. חשוב שתדעו שהיתרון הזה ימנע התמודדות עם תחקור מעיק שעשוי לבוא לידי ביטוי מצד עובדי הבנק שעוסקים בתחום ההלוואות.

 

הלוואת בלון

הגיע הזמן להכיר בהלוואה ייחודית נוספת שנקראת הלוואת בלון. זו תאפשר לכם לפרוע את התשלומים בסיום תקופת ההלוואה. חשוב לציין שיש 2 סוגים של הלוואות שכאלה:

  • הלוואה חלקית: זוהי הלוואה שניתנת תוך הפרדה ברורה בין ההחזר של הקרן להחזר התשלומים הנלווים. הפרדה זו תאפשר לכם לשלם את הריבית וההצמדה בלבד בתור התחלה. את סכום הקרן תצטרכו לשלם בתום תקופת ההלוואה
  • הלוואה מלאה: הלוואה זו מאפשרת לכם להחזיר את הריבית, ההצמדה וקרן ההלוואה בתום התקופה

חשוב לציין שהלוואה זו מאפשרת לקבל החזר חודשי נמוך, אך היא עשויה לצבור ריבית גבוהה לאורך התקופה. כך שכדאי לבחון את הנושא טרם נטילתה.

 

השורה התחתונה – הגיע הזמן לבחור בהלוואה

המדריך הנוכחי הציג בפניכם את 3 סוגי ההלוואות שאסור לכם לפספס (גרייס, גמ"ח ובלון). בשלב זה אתם מכירים במידע החיוני, כך שנותר לכם רק לבחור בהלוואה המתאימה עבורכם מכל הבחינות. נאחל בהזדמנות זו שתבצעו את הבחירה הנכונה שתאפשר להתנהל נכון מבחינה כלכלית.

קונספט הלוואת בלון

תוכן עניינים
לקוחות ממליצים
מאמרים נוספים