גנן מומלץ הראשון בגינון

3 בעיות שיכולות להיגרם לביוב שלכם ואיך לפתור אותן?

כל אחד מאתנו נתקל מתישהו במי ביוב שזרמו ברחוב. מדובר בתרחיש שנובע בעקבות בעיות שונות במערכת הביוב. מדריך זה יציג בפניכם את 3 הבעיות הנפוצות, כדי שתוכלו להכיר בהן מקרוב ולפתור אותן על הצד הטוב ביותר. הישארו כאן ותהיו בטוחים שתוכלו למנוע את התרחיש המעיק.

 

בעיה ראשונה – התיישנות של הצנרת

תדמיינו לרגע את צינורות הביוב שנמצאים מתחת לקרקעית. אלה נמצאים שם מידי יום, מזה שנים רבות. כך שהם עשויים להיפגם, להתפורר או להישבר. תרחישים אלה צפויים להוביל להצפות וסתימות שיגרמו לעלייה של מי ביוב מעל פני הקרקע. תרחיש זה מצריך הסתייעות מצד גורם מקצוע שיחליף את קווי הביוב הקיימים.

חשוב לציין שיש חלופה אחרת שידועה כמומלצת יותר – חידוש של קווי הביוב. זהו תהליך שצר, במהלכו מחזקים את הצינורות הקיימים, מבלי לחפור עמוק מתחת לאדמה. נדגיש שמדובר בתהליך שצריך להתבצע על ידי מומחה בתחום שיעשה שימוש בחומרים איכותיים וציוד מתקדם.

 

בעיה שנייה – שורשי עצים בביוב

מעטים מכירים בבעיה הנפוצה ביותר שבאה לידי ביטוי במערכות הביוב השונות. מדובר בהימצאותם של שורשים בביוב שחוסמים את המעבר של מי השופכין ממקום אחד לאחר. נסביר שהשורשים תרים אחר מקור מים זמין והם עשויים להגיע לעיתים למי תהום ובמקים אחרים למי הקולחין. זהו מטרד שמצריך חיתוך של השורשים וסילוקם ממערכת הביוב. נדגיש שתהליך זה לא יכול להתבצע על ידי "אדם פשוט", אלא על ידי מומחים שמחזיקים בביובית ובכלים מקצועיים.

שורשי עצים בביוב

בעיה שלישית –  זריקת זבל לאסלה

הידעתם? זריקה של אשפה (מכל סוג שהוא) לתוך האסלה הביתית צפויה להוביל לסתימה משמעותית. שיחות שערכנו בנושא עם שכנים ומכרים, גרמו לנו להבין שיש מי שלא מכירים בעובדה חשובה זו. אנחנו כאן כדי להפחית את התופעה ולהמליץ לכם לזרוק את המגבונים, נייר הטואלט והטישו לפח האשפה שנמצא בקרבת מקום. שכן, התנהלות זו תפחית את הסיכוי לסתימה בקו הביוב השכונתי.

 

כך תפנו למומחה שיפתור את התקלה

כאמור, גילוי התקלות שהוצגו לעיל מצריך הסתייעות מצד מומחה בתחום. חשוב שתדעו שעליכם לערוך חיפוש מקיף, כדי שתוכלו לקבל את השירות הטוב ביותר. נמליץ לגלוש באחת או יותר מהפלטפורמות הבאות שמרכזות מידע רלוונטי אודות בעלי מקצוע מומלצים:

  • רשתות חברתיות
  • פורומים
  • לשונית הביקורות של גוגל

נדגיש שפנייה לבעל מקצוע מוסמך ומומלץ תאפשר לגלות את הבעיה תוך זמן קצר ולפתור אותה מבלי לפגוע בקווי הביוב.

 

מילים אחרונות לסיום

עד כאן 3 הבעיות שיכולות לבוא לידי ביטוי בקו הביוב שלכם. בשלב זה אתם יודעים מהי הדרך שתוביל לפתרון הבעיה ומי צריך לבצע את התיקון המדובר. נאחל בהזדמנות זו שתבצעו את הבחירה באיש המקצוע הטוב ביותר, כדי שתוכלו לחזור לשגרה נינוחה ונטולת ריחות רעים.

זריקת זבל לאסלה

תוכן עניינים
לקוחות ממליצים
מאמרים נוספים

[search_professionals_city category="gardners"]