גנן מומלץ הראשון בגינון

איפה נוכל למצוא את המחסן האיכותי ביותר לגינה?

התעוררתם בוקר בהיר אחד והבנתם שמה שאתם צריכים בחיים שלכם כרגע, זה מחסן חדש לגינה. כי יש גבול כמה אפשר לבנות פירמידות על מכונת הכביסה שלכם או כמה ניירת אתם יכולים להחזיק בנישה שבין האמבטיה לשירותים.

וכן, מחסן לגינה יכול להיות הפתרון האידיאלי בשבילכם. אבל איך בוחרים ואיפה תוכלו למצוא את המחסן האיכותי באמת לגינה שלכם? העצה שלנו –  לרכישת מחסן גינה איכותי של id garden לחצו כאן

 

למה צריך מחסן בגינה?

מחסן בגינה בא לפתור לנו בעיות רבות – הוא יכול לשמש לנו שטח אחסון נוסף, כמו ארון נוסף שפשוט אין לנו מקום בשבילו בבית.

מחסן בגינה יכול גם לשמש מקום אחסון לחפצים שלא נרצה לאחסן בבית, דוגמת כלי עבודה או חומרים מסוכנים שאנחנו מעדיפים לשמור הרחק מהישג ידם של ילדים ובעלי חיים, או לחפצים שאנחנו לא מעוניינים לאחסן בתוך הבית שלנו, דוגמת חלקי חילוף לרכב ודברים דומים נוספים.

למה צריך מחסן בגינה

 

 היתרונות שבהצבת מחסן בגינה

היתרונות הם יתרונות בולטים בהחלט.

דבר ראשון, אנחנו חוסכים לעצמנו מקום בתוך הבית ומעטים הישראלים שיכולים להגיד שיש להם שפע של מקום פנוי בתוך הבתים שלהם.

בנוסף, מחסן בגינה יכול לעזור לנו לבודד חפצים מסוימים ולשמור אותם בתנאים שיותר מתאימים להם (ללא חדירה של אור שמש וכן הלאה).

וחשוב להזכיר פה גם יתרון בולט נוסף – מחסן בגינה יכול לעזור לנו לשמור על סדר וארגון בכל הנוגע לחפצים ולמכשירים שאנחנו משתמשים בהם. כן, בהחלט מדובר ביתרון בולט.

היתרונות שבהצבת מחסן בגינה

 

 מה חשוב לדעת בטרם רוכשים מחסן לגינה?

חשוב לדעת שישנם מחסנים שמצריכים לקבל היתר בנייה וכאלה שלא.

 

 איזה מחסן בגינה לא מצריך קבלת היתר?

מחסן נייד, הכוונה מחסן שאין לו חיבור קבוע לקרקע, מחסן שהגודל שלו לא עולה על גודל שנקבע בחוק – במקרה שלנו לא עולה על 6 מ"ר. בנוסף, על המחסן להיות עשוי מחומרים קלים – דוגמת פלסטיק.

 

 איזה מחסן כן דורש היתר?

כל מחסן שעולה מבחינת המאפיינים שלו על הקריטריונים הנוקשים, נחשב כמחסן שדורש היתר בנייה.

בנוסף, כל מחסן שיש בו תשתית כלשהי, כמו תשתית מים – זהו מחסן שדורש היתר מהרשות האחראית על אותה התשתית.

 איזה מחסן כן דורש היתר

 

 אז איך יודעים לבחור את המחסן הנכון לנו?

הדרך הטובה והבטוחה ביותר היא לגשת למקום המתמחה במכירה והתאמה של מחסני גינה. נוכל להגדיר בפני המוכר את הצרכים שלנו ואת השימוש והוא יוכל להתאים לנו את המחסן הנכון ביותר – הן מבחינת החומרים שממנו הוא עשוי והן מבחינת גודל המחסן עצמו.

 אז איך יודעים לבחור את המחסן הנכון לנו

 

 ולסיכום

חשוב להקפיד על ניקיון המחסן, בעיקר לקראת העונה החמה, שבה צריך לדאוג להגן עליו מפני מזיקים כאלה ואחרים שעלולים להחליט שמחסן ששמתם בגינה, הוא המקום האידיאלי בשבילם.

תוכן עניינים
לקוחות ממליצים
מאמרים נוספים
הסכנות בהימצאות מכרסמים בבית

הימצאות מכרסמים בבית מהווה סכנה בריאותית ממשית לדיירי הבית. במאמר זה נבחן באופן מעמיק את הסיכונים השונים הנשקפים מהימצאות מכרסמים במרחב הפרטי כתוצאה מהמחלות והזיהומים

קרא עוד »