גנן מומלץ הראשון בגינון

איפה אפשר להזמין דלת לכלב?

נמאס לכם לתת כל הזמן לחבר הפרוותי שלכם להיכנס ולצאת מהבית? דלת לכלב יכולה להיות הפתרון שאתם מחפשים. אבל עם כל כך הרבה אפשרויות זמינות, זה יכול להיות קשה לדעת מאיפה לקנות דלת לכלב. בטקסט הזה, אנו נציג בפניכם את הגורמים המרכזיים שיש לקחת בחשבון בעת רכישת דלת לכלב, ונספק טיפים כיצד לבחור ולהתקין אחת.

 

איפה אפשר להזמין דלת לכלב

תוכלו למצוא מבחר של דלתות לכלבים וחתולים באתר https://petplanet.co.il. ככלל, לא מעט חנויות חיות מוכרות דלת לכלב. אולם, לא כל הדלתות לכלבים שוות באיכות שלהן. בנוסף, יש סוגים נדירים יותר של דלתות לכלבים, שלא ניתן להשיג בחנות החיות הממוצעת. לכן כדאי לפנות לאתר או לחנות חיות המתמחה בתחום.

להזמין דלת לכלב

אילו סוגים של דלתות לכלבים יש

דלתות לכלבים בסגנון דש הן הסוג הנפוץ ביותר של דלתות לכלב. הדלת היא למעשה מעין דש שהכלב דוחף כדי להיכנס ולצאת. דלתות בגנון הזה קצת מזכירות דלתות של בארים במערבונים. דלתות בסגנון דש יכולות להיות עשויות מחומרים שונים, כגון ויניל או פלסטיק

סוג אחר של דלת לכלב הוא דלתות אלקטרוניות. דלתות אלו מיועדות לעבוד עם פריט שנמצא כל הזמן על הכלב, כגון קולר או שבב. בדלת מותקן חיישן, שמזהה את הקולר או את השבב ופותח את הדלת כאשר הכלב מתקרב. דלת מסוג זה יכולה לסייע במניעת כניסת חיות לא רצויות לבית.

באתרים אמריקאיים תוכלו למצוא גם דלתות שנועדו להשתלב במסלול של דלת הזזה. דלתות כאלה הן קלות להתקנה ולהסרה, מה שהופך אותן לאופציה פופולרית עבור שוכרים או אנשים שאינם רוצים לבצע שינויים קבועים בביתם.

להזמין דלת לכלב

איך מתקינים דלת לכלב

קודם כל, עליכם להחליט היכן אתם רוצים להתקין את הדלת לכלב. זה צריך להיות במיקום שיהיה נגיש בקלות עבור הכלב שלך אך לא חשוף מדי לפגעי מזג האוויר או להרבה תנועה. לאחר מכן,יהיה עליכם למדוד את הגובה והרוחב של הכלב שלך כדי לקבוע את גודל הפתח הדרוש – ולסמן את הגודל המתאים במיקום הייעודי. השלב הבא יהיה חיתוך של החור בדלת או בקיר.

אחרי שהחור נוצר, יהיה עליכם להתקין את משקוף הדלת. כלומר, אתם תכניסו את המשקוף לתוך החור ותאבטחו אותו באמצעות ברגים או דבק, בהתאם לסוג הדלת. עכשיו, בשעה טובה, אתם יכולים להתקן את הדלת עצמה (בהתאם להוראות היצרן). בשלב הזה כדאי גם לבדוק את הדלת. תנו לכלב לבדוק את הדלת כדי לוודא שהיא בגודל הנכון ושהיא נפתחת ונסגרת בקלות.

 

סיכום

לסיכום, סוג דלת הכלב שתבחרו יהיה תלוי בצרכים האישיים שלכם וביכולות של הכלב. אם לא נוח לכם להתקין את הדלת לכלב בעצמכם, עדיף להזמין איש מקצוע כדי לוודא שהיא מותקנת בצורה נכונה ובטוחה. קנו דלת לכלב רק מאתר או חנות המתמחים בכך.

להזמין דלת לכלב

תוכן עניינים
לקוחות ממליצים
מאמרים נוספים

[search_professionals_city category="gardners"]