גנן מומלץ הראשון בגינון

אילו שידות וקונסולות מתאימות למחסן הגינה?

מחסן בגינה הוא מקום מושלם לאחסון כלים, ציוד גינון ופריטים נוספים שמשמשים אותנו כדרך קבע בחלל החיצוני שלנו. כדי שכל הציוד והפריטים הללו יישמרו כראוי במחסן, חשוב לבחור עבורם את סוג האחסון הנכון.

כך ניתן יהיה להבטיח שכל מה שאנו מאחסנים יחזיק מעמד זמן רב ככל האפשר בלי להיפגע ולהישבר. שידות וקונסולות יסייעו בכך – אז אילו שידות וקונסולות יכולות להתאים למחסן הגינה שלכם וכיצד נכון לבחור אותן?

 

למה אתם זקוקים לשידות וקונסולות במחסן הגינה?

כשאתם מאחסנים דברים במחסן הגינה שלכם אפשר כמובן פשוט לשים את הכל בקופסאות ולהניח שם. אבל אם אתם רוצים לשמור על מחסן מסודר כך שבעת צורך תוכלו תמיד לשלוף את הדבר שאתם צריכים מהמקום הנכון- שידות וקונסולות יכולות לעזור לכם. מדובר בפתרונות אחסון פתוחים שיאפשרו לכם לשמור על מחסן מאורגן בו שום חפץ לא יילך לאיבוד.

למה אתם זקוקים לשידות וקונסולות במחסן הגינה

 

סוגי שידות וקונסולות למחסן הגינה

קיימים מספר שידות וקונסולות שיכולים להתאים למחסן הגינה או למחסנים בחללים חיצוניים אחרים. סוג ראשון הוא שידות אחסון חיצוניות. סוג זה של שידות, שמטרתן להוות מקום אחסון חיצוני, עשויות בדרך כלל מחומרים עמידים בפני מזג אוויר כגון פלסטיק או עץ.

בגלל ששידות אלה נתקלות לעיתים בגשם, רוחות חזקות ושמש ישירה- הן צריכות להיות חזקות במיוחד. אחסון בשידה חיצונית עם מכסה סגור היטב יכול להגן על שלל הפריטים שלכם מפני לחות, פסולת וכדומה.

הסוג השני הוא שידות וקונסולות עשויות מתכת. מתכת היא חומר עמיד, זול ושאינו תופס מקום רב מה שהופך אותו לאידיאלי לרהיטי אחסון. ניתן למצוא שידות נמוכות עם מספר מדפים, שידות עם מגירות, שידות רחבות שמשלבות מדפים ומגירות וכדומה. כך אתם יוכלים לבחור את גודל האחסון שמתאים לכם בדיוק.

סוגי שידות וקונסולות למחסן הגינה

 

איך לבחור את האחסון הנכון למחסן הגינה שלכם?

בעת בחירת שידות וקונסולות שמתאימות למחסן הגינה שלכם, יש כמה גורמים שכדאי לשקול. קודם כל, החומר של השידות. מומלץ לבחור בחומר עמיד בכדי שהשידות יחזיקו מעמד לאורך זמן. חומרים כגון מתכת, עץ ופלסטיק יכולים להתאים. הדבר הבא הוא גודל.

חשבו מראש מהו גודל הפריטים שאתם צריכים לאחסן, ובחרו על פי זה שידה או כמה שידות שיכילו אותם. פונקציה נוספת היא נעילה. אם אתם רוצים לאחסן פריטים יקרי ערך, כדאי לשקול לבחור שידה או קונסולה אותה ניתן לנעול בכדי לאבטח את הפריטים הללו.

לבסוף- סגנון האחסון הוא גם כן חשוב. בחרו את השידה והקונסולה שמתאימה להעדפות האסתטיות שלכם. זה שמדובר במחסן לא אומר שהוא לא צריך להיראות יפה ומסודר. על ידי התחשבות בכל הגורמים אלה, תוכלו לבחור את השידות והקונסולות הנכונות שעונות על הצרכים שלכם ויאפשרו לך לשמור על בטיחות הפריטים אותם אתם מאחסנים.

איך לבחור את האחסון הנכון למחסן הגינה שלכם

תוכן עניינים
לקוחות ממליצים
מאמרים נוספים

[search_professionals_city category="gardners"]