גנן מומלץ הראשון בגינון

4 יתרונות של במות הרמה מפרקיות עם מנוע חשמלי

במות הרמה הן כלי לעבודה בגובה שנמצא כמעט בכל אתר בנייה ושיפוצים. במות ההרמה מורכבות מבמה שעליה אפשר להעלות מספר עובדים וציוד, ומזרוע ההרמה שמעלה את הבמה לגובה רב בכדי שניתן יהיה לבצע עבודות בגובה זה. בכתבה נציג 4 יתרונות של במת הרמה מפרקית עם מנוע חשמלי.

 

במות הרמה מסוגים שונים

במות הרמה בדרך כלל מגיעות עם זרוע הרמה מסוג מספריים או עם זרוע מפרקית. היתרון הגדול של במות הרמה עם זרוע מפרקית, הוא שזרוע זו יכולה לנוע בצורה חופשית יותר מזרוע המספריים, שעולה ויורדת בצורה אנכית בלבד. בנוסף לכך, רוב במות ההרמה מופעלות על מנוע חשמלי או כזה שמופעל על דיזל ודלק. ההבדל העיקרי בין במות הרמה אלה הוא בעוצמת ההרמה של הבמה. כמו כן, מנועי דיזל פולטים רעש ועשן שלא נפלטים ממנועים חשמליים.

 

להלן נציג 4 יתרונות של במות הרמה מפרקיות עם מנוע חשמלי:

 

1 – עבודה שקטה שמתאימה למקומות אורבניים

אחד מהיתרונות החשובים בותר של במות הרמה מפרקיות מנוע חשמלי הוא בכך שהעבודה איתן היא שקטה יחסית. העבודה השקטה של במות הרמה מאפשרת לעבוד איתן במקומות סגורים וכאלה שיש בהם אנשים ופעילויות שמתקיימות בסמוך למקום העבודה. יתרון זה חשוב מאוד למקרים של עבודות שיפוץ באולמות ספורט ובידור, ובהתקנות של מערכות שונות כמו מערכות לכיבוי אש ומערכות אינסטלציה ומיזוג מסוגים שונים.

 

2 – מנוע ללא פליטות עשן וזיהום אוויר

יתרון נוסף של במות הרמה חשמליות, הוא בכך שהבמה החשמלית לא פולטת עשן וזיהום אוויר במהלך העבודה. שלא כמו במות הרמה עם מנוע דיזל, שבעת הפעלתן הן פולטות עשן וחומרים מזהמים, במת הרמה חשמלית פועלת ללא פלט משום סוג, מלבד חום. יתרון זה מאפשר לעבוד עם במות מסוג זה במקומות סגורים ובכאלה שאין בהם זרימת אוויר חזקה.

בנוסף לכך, הזיהום הסביבתי של במות מסוג זה הוא נמוך יחסית לעומת במות מסוג דיזל, ומאפשר לשמור על איכות הסביבה בצורה טובה יותר.

 

3 – בטיחות עובדים ברמה גבוהה

במות הרמה חשמליות עם זרוע מפרקית הן אחת האופציות הבטיחותיות יותר לעבודה בגובה. קבלנים רבים החלו להשתמש בכלי זה מסיבה זאת בדיוק. הסיכוי של פועל להיפצע במהלך העבודה על במת הרמה כזו, בתנאי שהוא נשמע לכללי בטיחות ועובד בצורה נכונה, הם נמוכים מאוד. דבר זה מקנה למנהל הפרויקט שקט נפשי שהוא חשוב מאין כמוהו.

 

4- יעילות עבודה גבוהה וקיצור זמן הפרויקט

העבודה עם במות הרמה חשמליות עם זרוע מפרקית, מאפשרת להגיע לעבודה בגובה למרות מכשולים שונים ובמהירות רבה. בנוסף לכך, מלבד הצורך ללבוש אמצעי מיגון מסוגים שונים, הפועלים על במת ההרמה יכולים לעבוד עליה ממש כמו שהם עובדים על הרצפה עצמה. דבר זה מאפשר להם לעבוד בצורה יותר יעילה, ובכך לקצר את משך הפרויקט הכולל.

4 יתרונות של במות הרמה מפרקיות עם מנוע חשמלי

תוכן עניינים
לקוחות ממליצים
מאמרים נוספים